هدیه برای رانندگان

ما برای هر سفر موفق 10000 تومان به رانندگان هدیه می‌دهیم تا بخشی از هزینه‌های سفرشان را جبران کند

بیشتر بدانید

درآمد روزانه تا 30000 تومان

در مسیر رفت و برگشت به محل کار، مسافری را با خود همراه کنید. کرایه هر مسافر حدود 5000 تومان است و برای هر سفر 10000 تومان هدیه دریافت خواهید کرد.

هدیه دریافتی از کاروانرو

هدیه 10000 تومانی به ازای هر سفر موفق با سقف روزانه 2 هدیه

تقسیم هزینه‌ها

هزینه‌های سفر را بطور مساوی بین خودتان تقسیم کنید مانند هزینه مصرف سوخت و استهلاک ماشین. مسافران بین 4000 تا 8000 تومان برای سفر بین تهران و کرج می‌پردازند.

نحوه کسب هدیه

درخواست هدیه

با فاصله زمانی 72 ساعته می‌توانید درخواست دریافت هدیه دهید. بدین شکل که شماره کارت‌تان را وارد می‌کنید و حداکثر ظرف 48 ساعت مبلغ هدیه برایتان واریز می‌شود.

انجام سفر

بعد از پایان سفر، هزینه آن را بصورت نقدی از مسافر دریافت کنید. بعد از تایید موفقیت سفر، حساب هدیه شما 10000 تومان شارژ می‌شود.

رزرو سفر

یک مسافر هم‌مسیر را انتخاب کنید و درخواست همسفری برایش بفرستید. درخواست رزرو حتما باید از طریق سایت کاروانرو صورت گیرد.

با خودروی خالی سفر می‌کنمدر خصوص رانندگان ما بیشتر بدانید

قوانین و مقررات

4

همه کاربران می‌بایست در اسرع وقت (و حداکثر ظرف 12 ساعت) پاسخ درخواست همسفری دیگران را بدهند (چه رد و چه تایید). حق عدم پرداخت هدیه‌ی کاربرانی که درخواست همسفری دیگران را نادیده می‌گیرند و قوانین جامعه کاروانرو را محترم نمی‌شمارند برای ما محفوظ است.

5

به منظور اطمینان از امنیت همه کاربران، شما می‌بایست مشخصات خودرو و مدارک مالکیتی خودرو را در صورت درخواست تیم پشتیبانی، برای ما ارسال نمایید.

1

سفرهایی که با اعضای خانواده صورت می‌گیرد مشمول دریافت هدیه نمی‌باشد. مثل سفری که فرزندتان را تا مدرسه‌اش همراهی می‌کنید چرا که با مفهوم اشتراک سفر در تضاد است.

2

داشتن پروفایلی کامل و تایید کارت شناسایی الزامی است. درصورت عدم تایید کارت شناسایی، حق عدم پرداخت هدیه برای ما محفوظ است.

3

 شماره تلفنی که در سایت ثبت کرده‌اید می‌بایست در دسترس باشد. از آنجایی که عدم پاسخ شما به همسفری که سفر را با ایشان قطعی کرده‌اید تجربه ناخوشایندی برای کاربران ایجاد می‌کند و خلاف قوانین کاروانرو است، حق عدم پرداخت هدیه برای ما محفوظ است.

پرسش‌های متداول

اگر سوالی دارید بخش پرسش‌های متداول سایت را مشاهده کنید یا برای ما ایمیل بزنید

بیشتر بدانید